Informace

O nás

Jsme menší stavební firma se sídlem v Praze s obchodní kanceláří v Lounech, kterou tvoří kmenový zaměstnanci. Dohromady tvoříme komplexní týmy, které se věnují jednotlivým stavbám od zahájení projektu, až po předání díla klientovi. Klientům nabízíme profesionální přístup a individuální řešení výstavby.

Našim klientům poskytujeme komfortní a úsporné bydlení. Stavíme typové rodinné domy, individuální či atypické domy dle přání klientů v provedení dřevostavby, ale i zděných domů. Proto s námi může stavět opravdu každý.

Našim heslem je poctivost a kvalita, proto ke každé nové výstavbě přistupujeme tak, jak bychom ji stavěli pro sebe. O kvalitě konstrukčních prvků a samotné konstrukci se můžete přesvědčit v sekci STANDARDY - DŘEVOSTAVBY - KONSTRUKCE. Proto můžeme na námi kompletně realizované RD poskytnout 20. letou záruku na konstrukční systémy.

Jako firma nic netajíme a přistupujeme k Vám otevřeně a čitelně. Cenové nabídky a splátky faktur jsou ve standardním provedení konečné a vy při výstavbě nezaplatíte už ani korunu navíc. Součástí nabídky je návrh smlouvy o dílu, časový harmonogram i rozpis jednotlivých záloh. 

V případě zájmu o náš projekt a výstavbu RD jsme Vám k dispozici jak na telefonu, tak na emailové adrese a vždy Vám rádi odpovíme na všechny Vaše případné dotazy. Budete-li mít zájem o osobní schůzku, naše jednatleka spolu s Vámi vybere nejvhodnější termín návštěvy v naší kanceláři, na některé realizované stavbě, Vašem pozemku nebo na Vámi jiném určeném místě.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, vždy Vám na vše ochotně odpovíme, poradíme a navrhne řešení tak, abyste od nás odcházeli vždy spokojení.

Proces přípravy a realizace rodinného domu

 1. Osobní konzultace o představách a požadavcích zákazníka a vhodnosti vyhlédnutého nebo již zakoupeného stavebního pozemku,
 2. Volba rodinného domu z našeho katalogu nebo příprava individuální projektové dokumentace,
 3. Vypracování rozpočtu stavby a specifikací dle dříve schválených požadavků zákazníka, 
 4. Podpis smlouvy o dílo a smlouvy o projektové dokumentaci. Na veškeré změny neuvedeny v rozpočtu a specifikaci díla bude vystaven dodatek ke smlouvě o dílo buď s navýšením, nebo ponížením ceny, který bude odsouhlasen před započetím změny oběma stranami,
 5. Zhotovení projektové dokumentace,
 6. Vyřízení stavebního povolení,
 7. Zahájení realizace stavby domu,
 8. Předání dokončeného domu v rozsahu dle smlouvy o dílo.

  CENY

  Cena je samozřejmě jedním z hlavních kritérií při volbě pro Vás ideální firmy. Na kartě katalogy domů naleznete ceny hrubé stavby nebo domu na klíč v provedení dřevostavby nebo domu zděného. V případě zájmu je ještě možnost nacenit variantu domu na dokončení.

  Všechno je pouze o komunikaci.

  Rozdíly mezi jednotlivými variantami a co obsahují naleznete na kartě STANDARDY.

  Naše ceny obsahují vrchní stavbu, DPH a dopravu. Základovou dokumentaci a projekt neobsahují z toho důvodu, že část klinetů si tyto dvě položky mohou řešit sami.

  V případě zájmu Vám můžeme cenu základové desky a projektové dokumentace sdělit během okamžiku.

  FINANCOVÁNÍ

  Víme, že stavba domu je jedním z Vašich nejdůležitějších okamžiků. Proto se Vám snažíme být co nejvíce otevření, nic netajit a pokud možno být čitelní.

  Z toho důvodu jsme pro Vás zvolili způsob placení co nejvíce přívětivý a transparentní. Součástí smlouvy o díle je platební harmonogram skládající se z několika zálohových faktur. Funguje to na principu nejdříve zaplatit materiál, teprve potom odvedenou práci.

  Nejlepší bude ukázat si to na příkladě - zastavěná plocha domu 90 m2 (ceny orientační):

  • 1.    330.000,-    při objednání řeziva domu, desky Fermacell,
  • 2.    290.000,-    po zhotovení hrubé stavby - skeletu domu,
  • 3.    86.000,-      při objednání řeziva na střechu - sbíjené vazníky
  • 4.    44.500,-      po zhotovení střešní konstrukce,
  • ..........
  • 25.  11.800,-      po předání díla.

  Individuální projekty

  Nevybrali jste si z našeho katalogu nabízených rodinných domů?

  Ani u dřevostavby není nutné se omezovat pouze nabídkou katalogových rodinných domů. Ve spolupráci s našimi projektanty, popř. s vámi zvolenými projektanty, zajistíme návrh a realizaci dřevostavby rodinného domu zcela dle Vašich představ v jedinečném designu.

  Podílejte se svými požadavky a představami společně s námi na vzniku kvalitního, neotřelého řešení s charakteristickým výtvarným rukopisem.

  DOMY PRO VÁS – Vaše cesta k novému bydlení

  Napište nám

  V případě, že jste nenašli všechny důležité informace, které byste chtěli
  vědět, neváhejte nám napsat a my váš dotaz zodpovíme co nejdříve.


  Označené* položky jsou povinné.

  Volejte - Pokud chcete rychlejší reakci, neváhejte nám zavolat: (+420) 728 405 961