O nás

Jsme menší stavební firma se sídlem v Praze s obchodní kanceláří v Lounech, kterou tvoří kmenový zaměstnanci. Dohromady tvoříme komplexní týmy, které se věnují jednotlivým stavbám od zahájení projektu, až po předání díla klientovi. Klientům nabízíme profesionální přístup a individuální řešení výstavby.

Našim klientům poskytujeme komfortní a úsporné bydlení. Stavíme typové rodinné domy, individuální či atypické domy dle přání klientů v provedení dřevostavby, ale i zděných domů. Proto s námi může stavět opravdu každý.

Našim heslem je poctivost a kvalita, proto ke každé nové výstavbě přistupujeme tak, jak bychom ji stavěli pro sebe. O kvalitě konstrukčních prvků a samotné konstrukci se můžete přesvědčit v sekci STANDARDY - DŘEVOSTAVBY - KONSTRUKCE. Proto můžeme na námi kompletně realizované RD poskytnout 20. letou záruku na konstrukční systémy.

Jako firma nic netajíme a přistupujeme k Vám otevřeně a čitelně. Cenové nabídky a splátky faktur jsou ve standardním provedení konečné a vy při výstavbě nezaplatíte už ani korunu navíc. Součástí nabídky je návrh smlouvy o dílu, časový harmonogram i rozpis jednotlivých záloh. 

V případě zájmu o náš projekt a výstavbu RD jsme Vám k dispozici jak na telefonu, tak na emailové adrese a vždy Vám rádi odpovíme na všechny Vaše případné dotazy. Budete-li mít zájem o osobní schůzku, naše jednatleka spolu s Vámi vybere nejvhodnější termín návštěvy v naší kanceláři, na některé realizované stavbě, Vašem pozemku nebo na Vámi jiném určeném místě.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, vždy Vám na vše ochotně odpovíme, poradíme a navrhne řešení tak, abyste od nás odcházeli vždy spokojení.

Napište nám

V případě, že jste nenašli všechny důležité informace, které byste chtěli
vědět, neváhejte nám napsat a my váš dotaz zodpovíme co nejdříve.


Označené* položky jsou povinné.

Volejte - Pokud chcete rychlejší reakci, neváhejte nám zavolat: (+420) 728 405 961