Vyhledat projekt
Počet místností Cena

Proč stavby od nás?

Stavíme domy tak, abychom se k nim už nemuseli vracet.

Jsme malá stavební firma, která působí v oblast výstavby dřevostaveb i zděných domů. Naši firmu tvoří kmenový zaměstnanci, kteří se věnují jednotlivým stavbám od zahájení projektu, až po předání díla klientovi a poskytují klientům profesionální přístup a individuální řešení výstavby.

Postavíme Vám typové rodinné domy, individuální nebo atypické domy dle přání klientů v provedení dřevostavby, ale i zděných domů s důrazem na kvalitní, komfortní a úsporné bydlení.

Našim heslem je poctivost a kvalita, proto ke každé nové výstavbě přistupujeme tak, jak bychom ji stavěli pro sebe. O kvalitě konstrukčních prvků a samotné konstrukci se můžete přesvědčit na kartě KONSTRUKCE. Proto můžeme na námi kompletně realizované domy poskytnout 20. letou záruku na konstrukční systémy.

Jako firma nic netajíme a přistupujeme k Vám otevřeně. Cenové nabídky a splátky faktur jsou ve standardním provedení konečné a vy při výstavbě nezaplatíte už ani korunu navíc. Součástí nabídky je návrh smlouvy o dílu, časový harmonogram i rozpis jednotlivých záloh.

Co nabízíme?

  • Všechny naše stavby se řadí do energetické třídy skupiny B - nízkoenergetické splňující vyhlášku č. 78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov pro rok 2024.
  • 20 let záruky na konstrukční systém - s námi získáte dům postavený z kvalitních materiálů a garanci dlouhé životnosti.
  • Rozumnou cenu, která zahrnuje například celoplošné podlahové vytápění v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch/voda a kombinovaný bojler, trojskla, izolaci z polyuretanové pěny a standardní vnitřní vybavení.
  • Vysoký standard konstrukce - KVH a BSH hranoly, záklop fermacell deskami, izolace stříkanou PUR pěnou, sedmikomorové rámy a trojsko.
  • Dopravu po celé ČR zdarma.
  • Rychle odvedenou práci, výstavba trvá 5-7 měsíců.
  • Dlouholeté zkušenosti, odborné poradenství a možnost vyřízení stavebního povolení.
  • Autentický zážitek - možnost navštívit referenční dům, ať už dokončený nebo ve výstavbě a přesvědčit se o jeho kvalitě, velikosti a dispozičním řešení na vlastní oči.

DOMY PRO VÁS – Vaše cesta k novému bydlení

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč - když chcete bydlet kvalitně, komfortně, ekonomicky, ekologicky, zkrátka podle vašich představ.

Vyberte si dům snů

V katalogu najdete typové domy, které vám pomohou zjistit, co vlastně chcete. Domy však nejsou žádným omezením, můžeme je jakkoliv upravit. Pokud máte jasnou představu o budoucím bydlení, náš projektant ji zhmotní. Protože v otázce bydlení by nikdo neměl dělat kompromisy.
V případě dotazů nebo zájmu o projekt či výstavbu rodinného domu jsme k dispozici. Kontaktujte nás telefonicky, emailem a my vám rádi poskytneme odpovědi na všechny otázky. Setkáme se s vámi i osobně na místě a v termínu, které vám bude vyhovovat.

Napište nám

V případě, že jste nenašli všechny důležité informace, které byste chtěli
vědět, neváhejte nám napsat a my váš dotaz zodpovíme co nejdříve.


Označené* položky jsou povinné.

Volejte - Pokud chcete rychlejší reakci, neváhejte nám zavolat: (+420) 728 405 961